بیانیه دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت به مناسبت روز قدس و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود

 بيانيه دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت به مناسبت روز قدس و اعلام انزجار از جنايات رژيم صهيونيستي و آل سعود
دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت با صدور بيانيه اي به مناسبت روز جهاني قدس اعلام همبستگي خود را با مردم مظلوم فلسطين اعلام داشت.بسم الله الرحمن الرحیم

 "روز قدس " يك روز جهاني است. روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است. روز مقابله ملتهايي است كه در زير فشار ظلم امريكا و غير امريكا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست . روزي است كه بايد مستضعفين مجهز بشوند در مقابل مستكبرين، و دماغ مستكبرين را به خاك بمالند. روزي است كه بين منافقين و متعهدين امتياز خواهد شد. متعهدين اين روز را روز قدس مي دانند، و عمل مي كنند به آنچه بايد بكنند. و منافقين آنهايي كه با ابرقدرتها در زير پرده آشنايي دارند و با اسرائيل دوستي در اين روز بي تفاوت هستند، يا ملتها را نمي گذارند كه تظاهر كنند. روز قدس روزي است كه بايد سرنوشت ملتهاي مستضعف معلوم شود، بايد ملت‌هاي مستضعف اعلام وجود بكنند در مقابل مستكبرين. بايد همانطور كه ايران قيام كرد و دماغ مستكبرين را به خاك ماليد و خواهد ماليد، تمام ملتها قيام كنند و اين جرثومه هاي فساد را به زباله دانها بريزند.»(حضرت امام خميني قدس سره)

بیش از ۷۰ سال است که رژیمی منحوس با اعلام وجود خود در حال ظلم و جنایت به مردمی مظلوم است که کمترین خواسته آنان داشتن حق قانونی برای تعیین سرنوست در سرزمین مادری خود است.

علاوه بر آن دنياي اسلام نیز زخم خورده جنایات مستقيم و غير مستقيم صهيونيزم و استكبار جهاني است. در يك سو مردم سوريه و عراق قرباني خنجرهاي صهيونيستي داعشي ها و تكفيري ها هستند و از سوي ديگر مسلمانان مظلوم يمن آماج وحشيانه ترين حملات آل سعود با سلاح هاي آمريكائي و كشتار غير نظاميان مي باشند و ابتدائي ترين حقوق انساني، امروز پايمال قساوت و ددمنشي آل سعود است كه در اوج سبعيت به قتل و سلاخي كودكان و زنان و غير نظاميان مظلوم يمن مشغولند که در این میان تابلوي زيباي مقاومت و ايستادگي با نقش آفريني مردم فلسطين و يمن و سوريه و عراق و لبنان و همه آزادگان جهان در حال ترسيم است که نماد این مقاومت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش بودند که با پشتوانه ایمان و ولایت مداری و حماسه آفرینی ملتهای مسلمان و ملت غیور ایران و رزمندگان محور مقاومت طومار داعش را در هم پیچید.


قطعاً بي تفاوتي و طفره روي مجامع بين المللي سينه چاك حقوق بشر و صلح در اين فاجعه ها، و حمايت هاي بي شرمانه و فاقد اندك منطق دولت هاي آمريكايي و غربي لكه هاي ننگ جاوداني را براي آنها در خاطره ملت ها و دادگاه وجدان بشريت آزاده رقم مي زند.

اكنون در آستانه روز قدس قرار داريم اما امسال روح بلند  شهید قدس حاج قاسم سلیمانی بیش از هر زمان دیگر الهام بخش رزمندگان محور مقاومت خواهد بود.

همچنین امسال به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا موجب شده امت اسلامی وملت شریف ایران نفرت وانزجار خود از غاصبین سرزمین مقدس فلسطین ورژیم جعلی اسرائیل را به گونه دیگری ابراز نموده ودر روز قدس گوش جان به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری درباره فلسطین بسپارد.

 
دانشگاهيان دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت، ضمن محكوميت شديد جناياتي كه امروز در سرزمين فلسطين و يمن و سوريه و عراق و ساير بخشهاي پيكر مجروح امت اسلام رخ مي دهد و حمايت ها و سكوت هايي كه منجر به تشديد اين جنايات مي شود همزمان با همه آزادگان و مسلمانان جهان و به ويژه مردم غيور و دانشگاهيان ايران اسلامي حمایت خود از فلسطین و روز قدس كه به فرموده امام راحل(ره) روز اسلام و روز نبي اكرم (صلي الله عليه و آله) است اعلام می دارد.

اميد آن كه آن چنان كه رهبري معظم انقلاب فرمودند:" روز قدس بايد روز آمادگي براي آزادسازي قدس باشد ، و روز قدس بايد فرياد مرگ بر آمريكا، اسرائيل و ارتجاع، فضاي سراسر كشورهاي اسلامي را پر كند"؛ در پرتو حضور و اقدام امت مسلمان شاهد رهايي قدس شريف و نابودي رژيم نامشروع صهيونيستي و حاميان آن باشيم.

   1399/3/1 13:44
اطلاعیه ی شماره 1 آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت
بیانیه دانشگاه آزاداسلامی واحد بافت به مناسبت روز قدس و اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی و آل سعود
بررسی میدانی مشکلات حوزه برگزاری امتحانات پایانترم باحضور ریاست و همکاران
در مراسمی با حضور دکتر علیرضا منظری‌توکلی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی شد
اطلاعیه مهم دانشگاه ازاد اسلامی مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۹ از ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود
15 خرداد 1399
   
  2020 Jun 4
    
   11 شوال 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد