شعار سال سیاست‌های کلان کشور در سال جدید را مشخص می‌کند

امام جمعه شهرستان بافت گفت: مقام معظم رهبری هوشیارانه شعارهای اقتصادی را مطرح می‌کنند که به‌نوعی ریل‌گذاری سیاست‌های کلان کشور در سال جدید است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافت، حجت‌الاسلام علی مهدی‌زاده ظهر امروز در دیدار نوروزی هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت درباره شعار سال ۹۸ گفت: با توجه به اینکه ولایت‌فقیه عمود و پیکره نظام جمهوری اسلامی است؛ بنابراین ولی‌فقیه خیلی از مسائل را پیش‌بینی کرده و دسیسه‌ها را خنثی می‌کند. 

وی افزود:‌ مقام معظم رهبری در ۱۰ سال اخیر با توجه به اهمیت مسئله اقتصاد و در راستای اقتصاد مقاومتی هوشیارانه شعارهای اقتصادی را مطرح کردند که به‌نوعی ریل‌گذاری سیاست‌های کلان کشور در سال جدید است.

امام جمعه بافت با بیان سه نکته اساسی از بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: نکته نخست نفی تقلید کورکورانه از غرب و نکته دوم توجه عمیق به مبانی اصیل تعلیم و تربیت اسلامی و تقلیدنکردن در این زمینه از تفکرات غربی از جمله سند ۲۰۳۰ است و نکته سوم نیز به مسئله جنگ روانی برمی‌گردد که برخی سعی می‌کنند در این زمینه دستگاه‌ها و نهادها را مقابل هم قرار دهند.

مهدی‌زاده از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت درخواست کرد که حوزه پژوهشی با محوریت شعار سال و نگارش، چاپ کتاب و مقاله، برگزاری جلسات پژوهشی و بررسی آسیب‌های فراروی رونق تولید فعالیت کرده و نسبت به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر توسط دانشگاهیان اقدام کند.

ابراهیم خراسانی‌پاریزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت نیز گزارشی از دستاوردهای سال گذشته و برنامه‌های سال جدید این دانشگاه ارائه و نقش دانشگاه برای ترویج فرهنگ تولید و الگوی توسعه مناسب با فرهنگ اسلامی را بیان کرد.

   1398/2/7 15:16
13 مرداد 1399
   
  2020 Aug 3
    
   12 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد