تجهیز کلینیک دامپزشکی طیور و دام کوچک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت اعلام کرد که تجهیز کلینیک دامپزشکی طیور و دام کوچک این دانشگاه در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافت، حمدالله منظری‌ توکلی عصر روز گذشته در بازدید از کلینیک در حال احداث دامپزشکی واحد بافت از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

رئیس واحد بافت در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بافت اظهار کرد: مقطع دکتری دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بافت با مجوز قطعی وزارت علوم از مهر ۱۳۹۵ با پذیرش دانشجو آغاز به‌کار کرده است و اکنون  طبق برنامه مدون با تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی، تجهیز کلینیک دامپزشکی طیور و دام کوچک را در دست اجرا دارد.

ابراهیم خراسانی پاریزی افزود: این واحد دانشگاهی دارای ۱۲ عضو  هیأت علمی استخدام واحد و استانی است و همین تعداد مدعو از دانشگاه‌های علوم و تحقیقات تهران، مؤسسه رازی و دیگر دانشگاه‌های معتبر کشور در حال همکاری با واحد بافت هستند.

 وی خاطرنشان کرد: واحد بافت علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی و پژوهشی قبلی، فقط در دو سال اخیر بیش از ۵۰ میلیارد ریال تجهیزات آزمایشگاهی، کلینیکی و سایر امکانات مربوط به دامپزشکی  خریداری کرده و بیش از این مبلغ در ساخت و نوسازی سالن‌های مربوط از جمله کلینیک، فضای آزمایشگاهی، سالن تشریح و غیره سرمایه‌گذاری کرده است.

   1397/7/24 20:11
29 دى 1398
   
  2020 Jan 19
    
   23 جمادی الاول 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد