بزرگداشت روز جوان در واحد بافت
جشن بزرگ روز جوان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت، دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان، دوران جوانی را دوران شادمانی، کوشش و شور و هیجان دانست و گفت: «جسم و جان جوان در یک حرکت همه جانبه پیوسته رو به رشد است. در پیکر پر رمز و راز جوانان هر لحظه تحولی عظیم صورت می گیرد. نیروی عقل جوان، هر روز و هر شب در جایگاه متکامل تری قرار می گیرد و این تحول مبارک و پربرکت تا نهایت سنین جوانی ادامه دارد و در واقع یکی از شاخصه های جوانی وجود همین سیر تکاملی اوست.»
رئیس واحد بافت درباره اهمیت ایام جوانی اظهار کرد: «ايام جواني رسيدن به مرتفع ترين و عاليترين منازل زندگي است. در ديدگاه جوانان مناظر زيبا و چشم اندازهاي مطبوع و دل پسند بسيار است، روح جوان لبريز از آمال و آرزو و سرشار از عشق و اميد است.»
وی ادامه داد:« اولياي گرامي اسلام ،جواني را يكي از نعمت هاي پر ارج الهي و از سرمايه هاي بزرگ سعادت در زندگي بشر شناخته اند و اين موضوع را با عبارات مختلفي خاطرنشان نموده اند.»
حجت الاسلام والمسلمین مهدی زاده امام جمعه بافت نیز در سخنانی ضمن دعوت از همه برای مشارکت در انتخابات پیش رو،برلزوم شناخت کافی از کاندیداها تاکید کرد و ایام جوانی را بهترین دوران رشد و تکامل انسان دانست.
این مراسم جشن که با برگزاری برنامه های هنری همراه بود، به همت بسیج دانشجویی  وبا همکاری دفتر فرهنگ اسلامی و کانون‌های دانشجویی در محوطه روباز دانشگاه برگزار شد.
   1396/2/24 13:43

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت-دروازه ورود به آینده
تحصیل با تسهیلات ویژه در دانشگاه بافت
8 آذر 1399
   
  2020 Nov 28
    
   12 ربیع الثانی 1442
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد