در دیدار فرمانده منطقه انتظامی/ رئیس واحد بافت: تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه قابل تقدیر است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت که به دیدار فرمانده جدید منطقه انتظامی بافت رفته بود، با تبریک انتصاب وی گفت: تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه قابل تقدیر است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بافت، دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی، در این دیدار که هیات رئیسه دانشگاه نیز حضور داشتند، با بیان اینکه شهرستان بافت از امنیت بسیار بالایی برخوردار است ،افزود: نیروی انتظامی جایگاه ویژه و ارزشمندی در ایجاد احساس آرامش در اجتماع بر عهده دارد و در این مسیر منشا خدمات بسیار مهمی در حفظ و صیانت از حریم و امنیت جامعه است.

وی بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه موفقی است که امروز از افتخارات نظام به شمار می آید و توانسته بخش مهمی از رشد و بالندگی علمی کشور را به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری دنیا به خود اختصاص دهد.
رئیس واحد بافت با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان بافت به لحاظ تعداد رشته و دانشجو گفت: دانشگاه آزاداسلامی بافت در بحث تحصیلات تکمیلی در سالهای اخیر رشد و توسعه قابل توجهی داشته به طوریکه  اکنون در مقطع تحصیلات تکمیلی دارای 25 رشته هستیم که بیش از نیمی از این رشته ها درسطح استان کرمان ،فقط در واحد بافت دایر است که این موضوع واحد بافت را دراستان  از جایگاه ویژه ای در میان مراکزآموزش عالی برخوردار کرده است.
سرهنگ محمود پوراحمدی فرمانده جدید منطقه انتظامی بافت هم از نقش موثر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در توسعه آموزش عالی در شهرستان تقدیر کرد و گفت: منطقه انتظامی شهرستان بافت آمادگی هرگونه همکاری مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در ارتقا ی آگاهی دانشجویان وآموزش های لازم در خصوص جرائم را دارد.

   1394/11/25 10:23
تحصیل با تسهیلات ویژه در دانشگاه بافت
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت-دروازه ورود به آینده
قابل توجه ورزش دوستان عزیز
1 مهر 1399
   
  2020 Sep 22
    
   4 صفر 1442
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد