برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی بافت

معاون دانشجویی فرهنگی واحد بافت از برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی این دانشگاه در قالب مسابقات سراسری قرآن و عترت خبر داد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی  بافت، محسن محسنی بیان داشت: پیوند میان قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام، پیوند میان نور و بینایى است، نور وحى در ذات خود روشن و روشنگر است اما بهره‌گیرى از آن نیازمند چشمانى بینا و نافذ است.
وی در خصوص دلایل همراهی اهل بیت با قرآن گفت: همراهى اهل بیت با قرآن در حدیث ثقلین تاکید و تأییدى است از سوى پیام‌آور وحى بر این رابطه وثیق و مستحکم و این رابطه وثیق میان قرآن و اهل بیت با اشاره و خواست صاحب وحى یعنى بارى تعالى بوده است. این مطلب نشانگر جایگاه ائمه و مکتب تفسیرى آنان در رابطه با قرآن دارد.
معاون دانشجویی فرهنگی واحد بافت افزود: برنامه‌ریزی خوب و منسجمی برای چگونگی اجرای بیست و یکمین دوره مسابقات براساس جداول و دستورالعمل‌های اعلام شده از سوی معاونت فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه صورت گرفته است
محسنی در خصوص تعداد شرکت کنندگان این دوره اظهار داشت:بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان و شانزدهمین دوره اساتید با شرکت بیش از سیصد نفر از دانشجویان و اساتید واحد بافت در دانشکده فنی برگزار شد که بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه به حساب می آید که به صورت کتبی و در قالب 10 رشته ویژه دانشجویان و 4رشته ویژه اساتید برگزار شد.

   1394/10/2 15:11
15 مرداد 1399
   
  2020 Aug 5
    
   14 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد