رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت خبر داد: افزایش رشته های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بافت به 4رشته:

دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت  از افزایش رشته های دکتری تخصصی و حرفه ای این واحد دانشگاهی به چهار رشته خبر داد.
دکتر خراسانی پاریزی خاطر نشان کرد: با شروع ثبت نام آزمون دکترای تخصصی در سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ،علاقمندان به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی بافت میتوانند با مراجعه به سایت این معاونت در یکی از سه رشته دکتری الهیات و معارف اسلامی گرایش تاریخ و تمدن اسلامی ، دکتری علوم سیاسی گرایش مسائل ایران ، دکتری علوم سیاسی گرایش اندیشه های سیاسی دانشگاه ثبت نام کنند.

رئیس واحد بافت با بیان اینکه تاریخ ثبت نام درآزمون رشته های دکتری و کارشناسی ارشد فعلا تا 9 دی ماه تعیین شده گفت:همچنین با تصویب رشته دکترای حرفه ای دامپزشکی  در وزارت علوم بزودی شاهد پذیرش دانشجو در این رشته خواهیم بود.علاوه براین، ثبت نام درآزمون کارشناسی ارشد در 25 رشته واحد بافت نیز تا 9 دی ماه ادامه خواهد داشت.
دکتر خراسانی پاریزی بیان داشت: امروزه تاثیر مثبت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان بافت و حتی شهرهای مجاوربر کسی پوشیده نیست . دانشگاه آزاد اسلامی بافت با استفاده از قابلیتهای شهرستان،همت مسئولان و تلاش و پشتکار هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاه توانسته است علاوه بر رفع موانع و مشکلات داخلی، در بحث تحصیلات تکمیلی فراتر از حد انتظار عمل کند.
وی ادامه داد: متنوع شدن رشته های کارشناسی و ارتقای رشته های کارشناسی ارشد به 25 رشته که خیلی از این رشته ها فقط دراین واحد دانشگاهی در استان کرمان دانشجو می پذیرند، اخذ مجوز چهار رشته در مقطع دکتری و سه رشته در دست اقدام در دو سال اخیر و قطعا ورود دانشجویان مقاطع مختلف از شهرهای دیگر کشور، قطعا تاثیر شگرفی برمجموعه شهرستان خواهد داشت.
دکتر خراسانی پاریزی افزود: با اینکه  دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد مستقل و خودگردان است و هیچ وابستگی اقتصادی به دولت ندارد ولی با تلاش شبا نه روزی  توانسته موانع و مشکلات  را به حداقل برساند و بدون در نظر گرفتن موانع و مشکلات به راه خود ادامه دهد. اما با در نظر گرفتن نقش این نهاد در توسعه شهرستان خواستار حمایت تمام قد مسئولان محلی از دانشگاه هستیم تا بتوانیم بیش از پیش در زمینه پیشرفت علمی برای ایجاد یک شهرستان آباد ،سالم و پویا بسترهای مناسبی فراهم کنیم.

   1394/10/1 15:07
21 مرداد 1399
   
  2020 Aug 11
    
   20 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد