تیتر اول پرتیراژترین نشریه محلی: بستر سازی دانشگاه آزاد اسلامی برای توسعه شهرستان بافت

               خبرگزاری آنا: پرتیراژترین روزنامه شهر بافت تیتر اول خود را به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه و پیشرفت شهرستان بافت  اختصاص داد.
     رضا میرزایی خبرنگار آنا و مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت در این خصوص اظهار داشت: از  رخدادهای کنونی جهان این موضوع برداشت می شود که می توان با شیوه های نوین تکنولوژی فکر، بسیاری از کاستی ها را برطرف کردوحتی به رشد اقتصادی و سیاسی  هم رسید. این موضوع در موردشهرستان بافت که سالهاست در عقب ماندگی اقتصادی و صنعتی دست و پا می زند می تواند راهگشای برون رفت از این وضعیت باشد.
     وی ادامه داد: همانگونه که امروز دانشگاه آزاد اسلامی بافت با استفاده از تکنولوژی فکر و تیم مدیریتی خلاق و پرتلاش توانسته است علاوه بر رفع موانع و مشکلات داخلی، راههای عمران و آبادی شهر را نیز فراهم کند.
     میرزایی خاطرنشان کرد: کمتر کسی است که نقش دانشگاه آزاد اسلامی در بستر سازی توسعه و پیشرفت شهرستان بافت را انکار کند بطوریکه  روزنامه حکمت پرتیراژترین روزنامه شهر بافت در تازه ترین شماره خود علاوه بر اختصاص تیتر اول خود به این موضوع در مقاله ای مفصل ضمن برشمردن موفقیتهای دانشگاه آزاد اسلامی بافت و نقش این نهاد در توسعه شهرستان خواستار حمایت تمام قد مسئولان محلی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت شده است.
     مسئول روابط عمومی واحد بافت خاطرنشان کرد:در بخشی از مقاله روزنامه حکمت  که توسط حسام منظری توکلی از نویسندگان خلاق مطبوعات محلی کرمان نگارش شده است، آمده است:امروز دانشگاه آزاد اسلامی بافت با استفاده از تکنولوژی فکر و تیم مدیریتی خلاق و پرتلاش توانسته است علاوه بر رفع موانع و مشکلات داخلی، راههای عمران و آبادی شهر را نیز فراهم کند. متنوع شدن رشته های کارشناسی و ارتقاء چهار رشته کارشناسی ارشد به 24 رشته که خیلی از این رشته ها فقط در مرکز استان دانشجو می پذیرند، اخذ مجوز دو رشته در مقطع دکتری و سه رشته در دست اقدام در دو سال اخیر و قطعا ورود دانشجویان مقاطع مختلف از جمله دکتری از شهرهای دیگر کشور، نیاز مبرم به زیرساخت های ارتباطی را فراهم می کند و قطعا نیاز بشر به هر مساله ای پیگیری و شتاب و همت، جهت رفع موانع را بیشتر می کند.
     به گفته میرزایی در بخشی دیگر از این مقاله ضمن اشاره به اینکه تیم مدیریتی همدل و همفکر در دانشگاه آزاد بافت این دانشگاه را به محیط و بستری اساسی برای سیاست های علمی و عمرانی تبدیل کرده است آمده است: به نظر می رسد این حرکت های دانشگاه آزاد بافت علاوه بر اینکه موجی از شادی و امید در بین مردم ایجاد نموده است از عوامل بازدارنده ای همچون رفتارهای کلیشه ای و مملو از محدودیت ها، ارزیابی های ناکام کننده از وضع شهر ، وضع مقررات دست و پاگیر، ابهام در اهداف بلند صنعتی و عمرانی و ... که همگی به نوع خود عواملی در جهت عقب ماندگی این شهرستان محسوب می شوند، تا حدودی جلوگیری کرده است، زیرا این کارها و خدمات ارزشمند ثابت می کند که با اندیشه و پشتکار می توان بسیاری از بن بست ها را از بین برد و به جای حرکت به عقب به جلو هم رفت.
     مسئول روابط عمومی واحد بافت بخش پایانی مقاله روزنامه حکمت را نقطه عطف موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی بافت دانسته است،جایی که نویسنده مقاله بیان می کند: علی ایها الحال با توجه به این که دانشگاه آزاد اسلامی یک نهاد مستقل و خودگردان است و هیچ وابستگی اقتصادی به دولت ندارد ولی با مدیریت صحیح و فکر و اندیشه های علمی توانسته است هم در زمینه پیشرفت علمی و هم در زمینه عمرانی برای ایجاد یک شهرستان آباد و سالم و پویا بسترهای مناسبی فراهم کند و با آنژیو و تشخیص راه حل انسداد شریانهای اقتصادی شهرستان بافت زمینه را برای دمیدن روح و حیاتی دوباره به پیکر نحیف و بی جان این دیار فراهم کند. که امیدواریم مسئولین اجرایی شهرستان با جدیت تمام و حمایت و استفاده از موقعیت های ایجاد شده به توسعه و صنعت این دیار بپردازند.

   1394/9/7 11:15
23 مرداد 1399
   
  2020 Aug 13
    
   22 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد