تلاوت قاری بین المللی "حاج سید محمد جواد حسینی" در دانشگاه آزاد اسلامی بافت‎

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت در این مراسم نورانی که با حضور انبوه علاقمندان قرآنی در نماز خانه دانشگاه برگزار شد، ابتدا دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی ضمن عرض خیرمقدم بیان داشت:حدیث ثقلین به توانایی امام بعد از پیغمبر اشاره دارد که عقلا باید معصوم از خطا و لغزش باشد .وقتی پیامبر کتاب الله و عترتی را کنار هم می آورد،یعنی نوع هدایت آن دو از یک سنخ است و تمسک به هر دوی آنها باید از یک سنخ باشد.
رئیس دانشگاه آزاداسلامی بافت ضمن برشمردن گوشه هایی از اقدامات فرهنگی واحد بافت دریک سال گذشته افزود:ما مفتخریم و ملت عزیز سرتا پا متعهد به اسلام و قرآن مفتخر است که پیرو مذهبی است که میخواهد حقایق قرآنی که سراسر آن از وحدت بین مسلمین بلکه بشریت دم میزند،به عنوان بزرگترین نسخه نجات دهنده بشر از جمیع قیودی که برپای و دست و قلب و عقل او پیچیده است و او را به سوی فنا و نیستی و بردگی و بندگی میکشاند، نجات دهد.
در ادامه حاضران به نوای دلنشین قرآن که توسط حاج سید محمد جواد حسینی قاری برجسته بین المللی کشورمان تلاوت شد،گوش جان فرا دادند.
قرائت قاری استانی حمیدرضا نصیری و مداحی مداحان اهل بیت از دیگر برنامه های این محفل نورانی بود.
در این مراسم علاوه بر اقشار مختلف مردم،حجت الاسلام والسلمین مهدی زاده امام جمعه محترم بافت وبرخی روسای ادارات نیز حضور داشتند.

   1394/9/3 12:13
23 مرداد 1399
   
  2020 Aug 13
    
   22 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد