برای نخستین بار، برگزاری مصاحبه دکتری مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بافت

مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی سال 94 با حضور 41داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت برگزار شد.
معاون آموزشی واحد بافت در گفتگو با روابط عمومی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: امسال برای نخستین بار درواحد بافت مصاحبه دکتری با حضور 41 داوطلب در این واحد دانشگاهی در رشته علوم سیاسی برگزار شد.
دکتر محسن محسنی افزود: در این رقابت 41 نفر از دانشجویان داوطلب مقطع دکتری علوم سیاسی- گرایش مسائل ایران در دو نوبت صبح و بعد از ظهر باهم به رقابت پرداختند که از میان آنها نفرات برتر از سوی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه تحصیل به این واحد دانشگاهی معرفی خواهند شد.
معاون آموزشی واحد بافت افزود:رشته دکتری علوم سیاسی این واحد دانشگاهی به عنوان یکی از معدود رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی توانست مجوز وزارت علوم را دریافت کند که این نشان از پتانسیل واحد بافت در توسعه تحصیلات تکمیلی دارد.
وی ازعزم جدی واحد بافت برای توسعه تحصیلات تکمیلی سخن گفت وخاطرنشان کرد :با تشکیل بموقع پرونده رشته ها و گذر از مراحل استانی و سازمان مرکزی ،این پرونده هابه وزارت علوم رسیده اند که با با توجه به پتانسیل مناسب واحد بافت و تصویب تعدادی از آنها شاهد جهش خوبی در تعداد رشته های واحد خواهیم بود.

دکترمحسنی با توجه به پذیرش بیش از 50 رشته مختلف دیگر در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحدبافت، افزود: علاقه مندان به رشته های مختلف تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی میتوانند بدون کنکور دراین واحد دانشگاهی ثبت نام و به تحصیلات خود ادامه دهند.

.

   1394/6/31 15:27
تحصیل با تسهیلات ویژه در دانشگاه بافت
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت-دروازه ورود به آینده
قابل توجه ورزش دوستان عزیز
1 مهر 1399
   
  2020 Sep 22
    
   4 صفر 1442
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد