استقبال دانشگاهیان از شهدای گمنام و غواص در بافت

پیکر 10 تن از شهدای غواص دست بسته، خط‌ شکن و گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور مردم شهید پرور بافت و رئیس، معاونان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تشییع شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت،رئیس واحد بافت در حاشیه این مراسم بیان داشت: حضور اجساد مطهر و بوی عطرآگین این شهدا فرصتی مناسب برای درس گرفتن و تقویت روحیه ایثار در ذهن جوانان است . پیام شهدا برای درس ایثار، غیرت و عزت برای نظام جمهوری اسلامی است
دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی  افزود:با هماهنگی  به عمل آمده اعضای هیئت رئیسه،کارکنان و دانشجویان واحد بافت همگام با سایر اقشار در مراسم  استقبال وتشییع این شهدا حضور یافتند.
رئیس  واحد بافت خاطرنشان کرد:مراسم تشییع و تدفین شهید غواص اکبر منظری توکلی از خانواده کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی روز بیستم مردادماه در روستای آهوییه بافت و 2شهید گمنام دیگر در شهرستان ارزوئیه برگزار خواهد شد.
مراسم استقبال از کاروان حامل پیکر مطهر 10شهید طی روزهای گذشته از مسیر شهرهای انار وسیرجان  آغاز و صبح امروز وارد شهربافت شد. برگزاری زیارت عاشورا و سخنرانی امام جمعه و فرماندار بافت از جمله برنامه‌های‌ این مراسم معنوی بود.
کاروان حامل پیکر شهدای گمنام و غواص از طریق بردسیر به کرمان ادامه مسیر خواهد داد.

   1394/5/19 07:53
13 مرداد 1399
   
  2020 Aug 3
    
   12 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد