کسب مجوز وزارت علوم رشته دکترای علوم سیاسی

رئیس واحد بافت گفت: رشته دکتری علوم سیاسی این واحد دانشگاهی به عنوان یکی از معدود رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی توانست مجوز وزارت علوم را دریافت کند که این نشان از پتانسیل واحد بافت در توسعه تحصیلات تکمیلی دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت،دکترابراهیم خراسانی پاریزی تلاش برای توسعه این واحد دانشگاهی در مقاطع تحصیلات تکمیلی را از اهداف مهم برشمرد و افزود : با اضافه شدن دکتری تخصصی علوم سیاسی و کارشناسی ارشد رشته های ریاضی گرایش ریاضی  فیزیک و مهندسی منابع طبیعی گرایش آبخیزداری تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی به 11 رشته افزایش پیدا کرده است.

رئیس واحد بافت افزود:رشته دکتری علوم سیاسی این واحد دانشگاهی به عنوان یکی از معدود رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی توانست مجوز وزارت علوم را دریافت کند که این نشان از پتانسیل واحد بافت در توسعه تحصیلات تکمیلی دارد.
وی ازعزم جدی واحد برای توسعه تحصیلات تکمیلی سخن گفت و افزود :با تشکیل بموقع پرونده رشته ها و گذر از مراحل استانی و سازمان مرکزی ،این پرونده هابه وزارت علوم رسیده اند که با با توجه به پتانسیل مناسب واحد بافت و تصویب تعدادی از آنها شاهد جهش خوبی در تعداد رشته های واحد خواهیم بود.
دکترخراسانی پاریزی در پایان با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در نظام آموزش عالی کشور گفت: شرایط جدید دانشگاه‌ها در تحصیلات تکمیلی و ظرفیت سازی قانونی برای تصویب رشته‌های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی وهدف‌گذاری مدیریت عالیه دانشگاه آزاد اسلامی  در این زمینه  نمونه ای از اجرای عدالت آموزشی  در نظام آموزش عالی کشور است است همچنین تقویت واحد‌های دانشگاهی با تصویب رشته‌های تحصیلی را باید  توسعه‌ای پایدار مبنی بر کیفیت در دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
گفتنی است دکتری علوم سیاسی  ازنیمسال اول مهرماه 93 در واحدبافت دایراست.

   1394/5/11 12:59
13 مرداد 1399
   
  2020 Aug 3
    
   12 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد