چاپ کتاب تخصصی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد

با حضور مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان واعضای هیئت رییسه واحد بافت حکم انتصاب محمد رجایی به عنوان رابط دفتر مرکزی و مسئول گزینش واحد به وی ابلاغ شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بافت،در ابتدای جلسه مدیر گزینش استان کرمان بیان داشت:اولین گزینشگر خداوند است که یکی از بندگانش حضرت آدم را خلیفه الله قرار داد.همچنین از میان پیامبران نیز تعدادی را اولوالعزم و تعدادی را هم پیامبر و امام قرار داده است که ملاکهایی برای این مسئله بوده است.
موسایی ادامه داد:حضرت علی (ع) هم در نامه ای به مالک اشتر ملاکهایی را برای گزینش نیروها و کارکنان قرار داده است.بنابراین در اسلام نیز ملاکهایی در این زمینه هست.
وی خاطرنشان کرد:در دانشگاهها با توجه به سرآغاز اصلاح کشور،گزینش دارای اهمیت است.وظیفه گزینش تلاش برای ورود افرادباصلاحیت و جلوگیری از ورود افراد فلقد صلاحیت به سیستم است.مسئول گزینش باید دارای سلامت نفس و خویشتندار  باشد.گزینش درکنار حراست به عنوان دو بال نظارتی در خدمت مدیریت مجموعه هستند.
در پایان مراسم مسئول گزینش استان کرمان،ضمن تقدیر از رسول سلجوقی در مدت مسئولیت گزینش واحد بافت، حکم محمد رجایی را به عنوان رابط دفتر مرکزی و مسئول گزینش این واحد دانشگاهی به وی ابلاغ و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

 

   1394/4/22 13:13

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت-دروازه ورود به آینده
تحصیل با تسهیلات ویژه در دانشگاه بافت
8 آذر 1399
   
  2020 Nov 28
    
   12 ربیع الثانی 1442
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد