انتصاب دکتر حسین ایروانی به سمت معاون اداری و مالی دانشگاه

با تصویب کمیته انتصابات دانشگاه ازاد اسلامی استان کرمان  و صدور حکمی از سوی رئیس آزاد اسلامی بافت،دکتر حسین ایروانی به عنوان معاون اداری ومالی این واحد دانشگاهی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بافت،در مراسمی که به همین مناسبت در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت برگزار شد،دکترابراهیم خراسانی پاریزی طی سخنان کوتاهی با اشاره به سرعت فراگیرشدن دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: با وجود مشکلات ابتدایی در زمان تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی،این دانشگاه به سرعت در بین مردم و کل کشور فراگیر شد. توسعه کمی دانشگاه آزاد باعث رشد توسعه علمی و عدالت آموزشی در سراسر کشور شد. امروز نیز شاهد توسعه تحصیلات تکمیلی توسط دانشگاه آزاد اسلامی هستیم که نقش 65 درصدی در این زمینه را ایفا می‌کند.

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد بافت ادامه داد:انضباط وشفافیت مالی در دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به گسترده بودن واحدهای  دانشگاهی  وعدم هرگونه شبهه مالی درآن نقش دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک بخش غیردولتی در آموزش عالی را برجسته ترمی کند.این شفافیت از نکات بارز ارتقای  این دانشگاه است که با انضباط و شفافیت مالی، مدیریت هزینه ها، افزایش رفاه کارکنان، استادان و دانشجویان همراه خواهد بود که مطمئنا جزو نقاط قوت دانشگاه است.

در این مراسم از زحمات خانم شهین شرفی معاون مالی و اداری سابق تقدیر و دکتر حسین ایروانی به عنوان معاون مالی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت معرفی و حکم وی با تصویب کمیته انتصابات دانشگاه ازاد اسلامی استان کرمان از سوی دکتر خراسانی پاریزی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت صادر و قرائت شد.

از سوابق درخشان مدیریتی و اجرایی دکتر ایروانی میتوان به بیش از پنج سال معاونت پژوهشی واحد بافت و چندین سال ریاست باشگاه پژوهشگران جوان این واحد دانشگاهی اشاره کرد.

   1394/4/9 10:15

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت-دروازه ورود به آینده
تحصیل با تسهیلات ویژه در دانشگاه بافت
8 آذر 1399
   
  2020 Nov 28
    
   12 ربیع الثانی 1442
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد