حمایت کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از پایان نامه های واحد بافت

 درکارگروه تخصصی پیشگیری از آسیب های  اجتماعی شهرستان بافت ،کاربردی کردن پایان نامه های مرتبط با موضوع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای پیشگیری از جرائم اولویت دار مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بافت،دکترابراهیم خراسانی رئیس واحد بافت در این خصوص گفت: د ر هر مسئله اجتماعی ، پیشگیری بسیار مفید و مؤثرتر و کم هزینه تر از درمان می باشد و از اين رو مفهوم آسيب شناسي گسترده وسيعي پيدا مي كند و از ابعاد ارزشي و كاربردي فراواني برخوردار مي گردد که بالطبع دانشگاهها می توانند نقش مهمی در این خصوص ایفا کنند.

دکترخراسانی پاریزی ادامه داد:دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت نیز با دارا بودن انواع رشته های مختلف علوم انسانی بویژه رشته کارشناسی مطالعات خانواده ، کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان گرایشهای زن و خانواده و حقوق زن، هیئت علمی مجرب و زیرساختهای مناسب ،پتانسیل فراوانی برای انجام تحقیق و پژوهش در خصوص پیشگیری از بزهکاری وجرائم را دارد .

رئیس واحد بافت با بیان اینکه در این واحد دانشگاهی بیش از 60 پایان نامه در خصوص مسائل مرتبط با بزهکاری و مسائل مرتبط با آن کار شده است، بیان داشت:این پایان نامه ها با موضوع طلاق،خشونت خانوادگی،جرائم اولویت دار،بزهکاری ،حمایت از خانواده های زندانیان،اعتیاد و ارائه راهکار در خصوص پیشگیری از جرم و جنایت انجام شده است.

وی ادامه داد: پیرو اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافت در سال جاری، کارگروه تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی به میزبانی فرماندهی انتظامی تشکیل گردید که دراین جلسه مقرر گردید حمایتهای لازم  به منظور کاربردی کردن  پایان نامه های مرتبط با موضوع دانشجویان واحد بافت به عنوان یکی از راهکارهای پیشگیری از جرائم اولویت دار شهرستان بافت صورت گیرد.

   1394/2/29 17:03
23 مرداد 1399
   
  2020 Aug 13
    
   22 ذیحجه 1441
     
    کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت می باشد